Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

A do të burgoset Donald Trump?

Nga A2 CNN
23 Gusht 2023, 15:27 | Aktualitet

Gazetari Xhevahir Qardaku flet për debatin e parë për presidencialet në SHBA dhe arrestimin e mundshëm të ish-presidentit Trump.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu