Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

A2 CNN në Ashkelon të Izraelit, në pallatin e goditur nga raketa e Hamasit

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 23:05 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani