Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Aeroportet e të ardhmes janë vërtet spektakolarë

Nga A2 CNN
25 Tetor 2018, 09:50 | Fotolajme

Ndërsa gjithnjë e më shumë njerëz zgjedhin transportin ajror për të udhëtuar, shtete të ndryshme të botës janë duke iu përshtatur kërkesës në rritje për aeroporte më të mirë dhe më modernë, në gjendje për të pritur dhjetëra miliona pasagjerë.

Shfletoni galerinë për të parë aeroportet më të bukur që pritet të nisin punë në vitet e ardhshme.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi