Akuzat për inceneratorët, Akil Kraja: Kush i mori 75 milionë eurot?

Nga A2 CNN
20 Tetor 2020, 09:07 | Aktualitet

Çështja e inceneratorëve është kthyer ditët e fundit në një nga temat kryesore politike mes opozitës dhe mazhorancës. Eksperti i ekonomisë në PD, Akil Kraja tregon në Dita Jonë ku bazohen akuzat e opozitës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu