Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

Apeli la në burg të arrestuarit e dosjes “Metamorfoza”, Manjani: Nuk ka akuzë zyrtare, asnjëri nuk është i pandehur

Nga A2 CNN
31 Gusht 2023, 19:16 | Aktualitet

Gjykata e Apelit të Posaçëm la në burg të arrestuarit e operacionit “Metamorfoza”. Bëhet fjalë për biznesmenin Pëllumb Gjoka, prokurorin Xhevahir Lita, ish-shefin e operacionales, Oltion Bistri, dhe të tjerë persona që dyshohet se kanë planifikuar krime, deri në vrasje përmes ndërhyrjeve dhe pagesave të majme.

Debat - nga Alba Alishani