Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Atmosfera dhe gjendja e Kombëtares 24 orë para duelit në Islandë

Nga A2 CNN
5 Qershor 2022, 21:04 | Aktualitet

Kombëtarja Shqiptare ndodhet tashmë në Islandë aty ku mbrëmjen e së hënës do të luajë ndeshjen e parë të këtij edicioni të Nations League. Gazetari i A2 CNN, Andi Nuraj, i cili ndodhet pranë ekipit në Islandë, sjell detaje për gjendjen e skuadrës dhe atmosferën që mbizotëron aty.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi