Bashkëjetesa me PDIU në koalicion, Vangjel Dule: Në momente të caktuara sakrifikohet për çështje të mëdha

Nga A2 CNN
21 Prill 2021, 13:46 | Aktualitet

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule ishte i ftuar në Ditarin e pasdites në A2 ku foli për fushatën elektorale dhe pritshmëritë e opozitës në zgjedhjet parlamentare që zhvillohen këtë të dielë. Dule shpjegoi në A2 edhe arsyet se përse zgjodhi të ishte në një koalicion ku pjesë e tij është dhe PDIU e Shpëtim Idrizit.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi