Bien temperaturat, vendi përfshihet nga reshjet e shiut dhe era e fortë

Nga A2 CNN
30 Gusht 2023, 11:06 | Aktualitet

Pas ditëve shumë të nxehta, kjo javë solli reshje shiu dhe temperatura të ulëta. Rrebeshet do të mbeten prezente në qarqet Shkodër, Lezhë dhe më të pakta në zonat qendrore megjithatë nuk priten problematika të përmbytjeve.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni