Bilion dhe trilion nuk ekzistojnë, “5 Fjalë” nga Edmond Tupja

Nga A2 CNN
15 Janar 2020, 10:27 | Aktualitet

Profesor Edmond Tupja në Dita Jonë, si çdo të mërkurë, në rubrikën e tij “5 Fjalë”. Profesori na sjellë 5 fjalë shqipe që duhet t’i përdorim më shpesh, për shkak se rrezikohen nga fjalët e huaja.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi