Bota në një javë: Nga tensionet mes Rusisë dhe Ukrainës tek Europa që zbut kufizimet e koronavirusit

Nga A2 CNN
4 Shkurt 2022, 09:02 | Aktualitet

Zhvillimet kryesore në botë përgjatë një jave. Nga Koreja e Veriut që teston raketën e rrezikshme dhe publikon foto nga hapësira, tensionet mes Rusisë dhe Ukrainës tek Europa që zbut kufizimet e koronavirusit dhe shtatzënia e Rihanës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli