Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Çfarë synonte akti terrorist në veriun e Kosovës?

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 21:00 | Aktualitet

Intervistë me Merita Haklajn.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani