Diell dhe temperatura të larta në Ballkan, por do vijnë edhe rrebeshet

Nga A2 CNN
13 Maj 2022, 09:02 | Aktualitet

Meteorologia Tanja Porja jep detaje mbi zhvillimin e motit në rajon gjatë fundjavës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi