Dita Jonë - 14/05/2019

Nga A2 CNN
14 Maj 2019, 16:06 | Aktualitet

Nga Aulona Minga dhe Blendi Salaj.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi