Do të kemi një fundjavë të ngrohtë dhe reshje të izoluara

Nga A2 CNN
6 Nëntor 2021, 08:15 | Aktualitet

Tanja Porja jep detaje mbi zhvillimin e motit gjatë fundjavës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri