Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

“Do t’i dëshmojmë botës se Serbia dhe Vuçiç u përfshinë direkt në sulmin terrorist të Banjskës”

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 14:39 | Aktualitet

Deputeti i Vetëvendosjes, Dimal Basha komentoi zhvillimet e fundit në Kosovë, në “Ditari” i A2CNN.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu