Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Dosjet e nxehta të krimit dhe politikës, SPAK nuk gjeti qetësi as në gusht

Nga A2 CNN
31 Gusht 2023, 13:48 | Aktualitet

Komenton gazetari i A2 CNN Armand Bajrami

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu