Edukim Financiar për të gjithë - Këshilla për përdorimin e kartave bankare – Episodi 18

Nga A2 CNN
18 Tetor 2021, 20:03 | Aktualitet

Në emisionin e sotëm do të mësojmë si të mbrojmë kartën nga përdorimi i paautorizuar dhe disa këshilla për të përdorur kartën në mënyrë të sigurt kur kryejmë blerje online.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli