“Ekonomia në një javë”/ Tuneli i Llogorasë, ëndërr apo një projekt i arritshëm?

Nga A2 CNN
23 Qershor 2020, 08:54 | Aktualitet

Edhe këtë të martë, në “Dita jonë” ishte i ftuar kolegu Angelo Haruni, me të cilin folëm për projektin e Tunelit të Llogarasë, një plan i cili do të shkurtonte ndjeshëm udhëtimin drejt jugut. Çelja e porteve dhe aeroporteve, si dhe situatata me këmbimin valuator të euros, ishin tema të bisedës ekomomike.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi