Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

“Është lajm i rremë”, Izraeli mohon që të jetë paralajmëruar nga Egjipti për sulmin e Hamasit

Nga A2 CNN
15 Tetor 2023, 13:42 | Aktualitet

Izraeli vijon t'i quajë lajm të rremë informacionet se u paralajmërua nga Egjipti për sulmin e Hamasit. Refuzimi është kategorik prej tyre, ndërsa pohojnë se shërbimi sekret dhe ushtria kishin më pak informacion atë natë se sa ajo që ndodhi.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi