Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Etleda Çiftja në SPAK, gjyqtarja e KPK akuzohet për falsifikim dhe deklarim të rremë

Nga A2 CNN
4 Qershor 2022, 12:40 | Aktualitet

Gazetari Armand Bajrami jep detaje mbi lëvizjen e re të Prokurorisë së Posaçme.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli