Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Festa madhështore në sheshin “Skënderbej” dhe rrethe pas fitores 3-0 ndaj Çekisë

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 00:32 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi