Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Fitorja 3-0 ndaj Çekisë, tifozët festojnë në Elbasan

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 10:40 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani