Fjalët e gjuhës shqipe në rrezik zhdukjeje

Nga A2 CNN
17 Prill 2019, 11:09 | Aktualitet

Profesor Edmond Tupja, i ftuar në Dita Jonë, ka folur për gjuhën shqipe dhe rreziqet që ajo ka

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu