Fjalët e gjuhës shqipe që rrezikojnë të dalin nga përdorimi

Nga A2 CNN
1 Maj 2019, 12:51 | Aktualitet

Profesor Edmond Tupja, i ftuar në Dita Jonë, ka folur për gjuhën shqipe dhe rreziqet që ajo ka

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu