Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 14%
  • Shpesh 14%
  • Asnjëherë 71%

Freskohet moti dhe shtohen vranësirat, por jo reshje

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 07:27 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

Ditari A2 CNN