Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

Fshehje pasurie dhe falsifikim, SPAK merr të pandehur gjyqtaren e vetting-ut

Nga A2 CNN
4 Qershor 2022, 16:52 | Aktualitet

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK, ka ngritur akuza penale ndaj një tjetër anëtari të trupave gjykuese të vetting-ut. Këtë radhë, në filtrat e SPAK-ut ka ngecur gjyqtarja e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, Etleda Çiftja.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli