Fushata për 6 marsin, kandidati i “Shtëpisë së Lirisë” në Lushnjë

Nga A2 CNN
10 Shkurt 2022, 14:10 | Aktualitet

Elton Bano, kandidat i komisionit “Shtëpia e Lirisë” për bashkinë e Lushnjës, ishte i ftuar në ditarin e mesditës në A2 CNN, nga ku foli për fushatën dhe pritshmëritë e tij nga 6 marsi.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli