Jo vetëm siguria ushqimore, socialistët në veprim disaplanësh me Kodin Penal

Nga A2 CNN
7 Maj 2019, 16:29 | Aktualitet

Besnik Bare, deputeti i Partisë Socialiste, ishte i ftuar në Ditarin e orës 13:00, nga ku foli për ndryshimet në kodin penal për sigurinë ushqimore dhe jo vetëm.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi