Kërcënimi i prokurorëve, Çela: Të gjithë të marrin ndëshkimin sipas ligjit

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 13:07 | Aktualitet

Kërcënimi i prokurorëve nga grupet kriminale vijon të jetë kryefjala në takimet e kupolës së drejtësisë. Kryeprokurori Olsian Çela nga mbledhja e Përgjithshme e Prokurorëve për të zgjedhur tre anëtarët e rinj të KLP deklaroi se kërcënimet nuk duhet të dekurajojnë askënd dhe shtoi se të gjithë duhet të marrin dënimin sipas ligjit.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani