Konsultimet për presidentin, nisin negociatat mes mazhorancës dhe opozitës

Nga A2 CNN
13 Maj 2022, 10:02 | Aktualitet

Gazetari Klevin Muka jep detaje mbi diskutimet mes grupeve parlamentare për zgjedhjen e kreut të shtetit.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu