Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Kosova dhe Serbia, në pritje të paketës së “Pesëshes së madhe”

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 23:20 | Aktualitet

I ftuar në studion e “Ditarit” në A2 CNN, eksperti i sigurisë dhe marrëdhënieve ndërkombëtare Bedri Elezi.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu