Kosova dhe Serbia të normalizojnë marrëdhëniet para zgjedhjeve në SHBA

Nga A2 CNN
29 Gusht 2023, 14:24 | Aktualitet

Në lidhje Skype me studion e “Ditarit”, në A2 CNN, ishte Dorajet Imeri.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi