Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 50%
  • Modern 19%
  • Pak nga të dyja 31%

Kosovë-Serbi në vendnumëro, Lajçak i kthehet punës, njofton takime me Kurtin dhe Vuçiçin

Nga A2 CNN
28 Gusht 2023, 14:11 | Aktualitet

Në lidhje direkte, Nexhmedin Spahiu, politolog, profesor i shkencave politike në Universitetin e Prishtinës

Debat - nga Alba Alishani