Kriza politike dhe rruga drejt BE-së. Pritshmëritë realiste të Shqipërisë për vitin 2019

Nga A2 CNN
5 Qershor 2019, 10:36 | Aktualitet

Gledis Gjipali, drejtori ekzekutiv i Lëvizjes Europiane në Shqipëri, i ftuar në studion e "Ditari".

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli