Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Kryesia e Bashës, vendimet dhe aksioni i copëzave të PD, pa dritë bashkimi

Nga A2 CNN
31 Gusht 2023, 19:40 | Aktualitet

Taulanda Jupi, anëtare e Kryesisë së Partisë Demokratike, e ftuar në Ditarin e mbrëmjes në A2 CNN.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu