Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Kurti “përplaset” me Brnabic në Slloveni

Nga A2 CNN
29 Gusht 2023, 10:41 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani