“Macron doli fitues, por është i kritikuar”, Burimi: Partitë tradicionale kanë dështuar, shkaku i suksesit të ekstremeve

Nga A2 CNN
11 Prill 2022, 10:24 | Aktualitet

Analisti Genc Burimi komenton rezultatet e raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale në Francë, që pa në krye presidentin Macron, i ndjekur nga ekstremet e djathta dhe të majta.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani