Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Maqedonia e Veriut në krizë politike, ende asnjë zgjidhje

Nga A2 CNN
25 Gusht 2023, 09:59 | Aktualitet

I ftuar në Ditarin e mëngjesit ishte analisti Alajdin Ismani.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani