Marrëveshja për zgjedhoren. Reagojnë SHBA, BE dhe OSBE: Hap shumë i rëndësishëm

Nga A2 CNN
14 Janar 2020, 19:29 | Aktualitet

Arritjen e marrëveshjes politike mes subjekteve parlamentare dhe joparlamentare për Reformën Zgjedhore e ka përshëndetur faktori ndërkombëtar, që ka qenë ndërmjetësuesi për krizën politike prej më shumë së një viti.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi