Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

Mesazhet e tifozëve kuqezi, Berisha: Arena kombëtare i dha përgjigje përçarësit të kombit

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 16:08 | Aktualitet

Sali Berisha zgjodhi që në konferencën javore me median të fliste për suksesin e kombëtares. Përveç analizës sportive, ai bëri dhe një analizë politike. Kreu i Rithemelimit pohoi se Edi Rama ishte i vetmi që gëzonte në stadium, pasi sipas tij tifozët e ndëshkuan me banderolat që shfaqën në tribuna.

A2 Business