Modeli austriak dhe politika shqiptare

Nga A2 CNN
22 Maj 2019, 10:29 | Aktualitet

Enton Palushi, kryeredaktori i gazetës "Mapo", i ftuar në emisionin "Dita Jonë".

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli