Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Momente frike dhe ankthi, raketat shpërthejnë mbi kokat e ekipit të A2 CNN

Nga A2 CNN
14 Tetor 2023, 20:35 | Aktualitet

Momente vërtetë drithëruese ka përjetuar ekipi i A2 CNN në Izrael, i cili ishte duke raportuar nga qyteti i Ashkelonit, shumë pranë Rripit të Gazës. Teksa gazetari Julian Kasapi ishte lidhur me studion e A2 CNN, një breshëri e madhe raketash është hedhur nga Rripi i Gazës në drejtim të qytetit izraelit.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani