Momenti kur protestuesit konfliktohen, Vokshi: Janë provokatorë

Nga A2 CNN
3 Prill 2019, 12:59 | Aktualitet

Tensioni në protestë nuk shfaqet vetëm me forcat e rendit, por edhe midis protestuesve dhe disa personave të tjerë që po kritikonin. Pamjet e filmuara nga A2 CNN kapin momentin kur filloi një përleshje e zgjatur disa momente, që përfshiu në veçanti një grua dhe një burrë, që më pas u larguan. Ish deputetja Jonida Vokshi i cilësoi ata si provokatorë të dërguar nga Rama”.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani