Mungesa në Samitin e Demokracisë, Maliqi: Vendim befasues, futi Kosovën mes vendeve shumë problematike

Nga A2 CNN
8 Nëntor 2021, 14:47 | Aktualitet

Biden ftoi mbi 100 shtete në Samitin e Demokracisë, dhe mes tyre mungon Kosova. Analisti Agon Maliqi mendon se ky është sinjal i heshtur i pakënaqësisë së Uashingtonit ndaj qasjes së Prishtinës zyrtare.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu