Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

“Ndeshje e shkëlqyer”, Sylvinho: Nuk ka mbaruar ende

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 00:28 | Aktualitet

Trajneri Sylvinho është arkitekti i këtij grupi të shkëlqyer në Kombëtaren Kuqezi, i cili arriti të mposhtte 3-0 Çekinë dhe tashmë Shqipëria është vetëm një hap larg Europianit të Gjermanisë.

Debat - nga Alba Alishani