Në prag të verës më shumë trajtime bukurie

Nga A2 CNN
1 Maj 2019, 00:53 | Aktualitet

I ftuar në studion e A2 CNN profesor Panajot Papa shpjegon mbi ndërhyrjet kirurgjikale dhe estetike që kërkohen dhe nevojiten më shumë në afërsi të sezonit veror.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu