Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Netanjahu takon ushtarët: A jeni gati për fazën tjetër?

Nga A2 CNN
14 Tetor 2023, 19:20 | Aktualitet

Pasi mbaroi ultimatum për civilët, kryeministri Netanjahu u takua me ushtarët në frontin e luftës, ku sipas videos së shpërndarë për median, dëgjohet t’i thotë ushtarëve: “Jeni gati për fazën tjetër?”.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani