Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

Nga Edy Reya, tek Ausilio, Cana, Tare e Kapllani, VIP-at që ndoqën nga afër shkëlqimin e kuqezinjve

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 08:43 | Aktualitet

E ftuar në “Dita Jonë” në A2 CNN ishte Dea Kozma, e cila bëri një përmbledhje të përballjes së mbrëmjes së djeshme mes Shqipërisë dhe Çekisë, që përfundoi me triumfin e pastër 3-0 të kuqezinjve, të cilët me këtë fitore janë “me një këmbë” në EURO 2024.

Debat - nga Alba Alishani