Ngjarjet e gushtit dhe përkthimi i tyre në realitet social

Nga A2 CNN
30 Gusht 2023, 19:36 | Aktualitet

I ftuar në studion e lajmeve të A2 CNN ishte analisti Lutfi Dervishi.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi