Nishani: Nuk kandidoj për kreun e PD-së

Nga A2 CNN
5 Nëntor 2021, 22:45 | Aktualitet

“Në politikë kurrë nuk thuhet kurrë, por unë nuk kam një projekt për të kandiduar, sepse mendoj që në këtë krizë kaq të thellë saç është sot PD-ja, ka nevojë për një eksperiencë dhe ekspertizë drejtimi, që sot për sot, për mua, është e grumbulluar kryesisht te zoti Sali Berisha”, deklaroi Nishani për “Intervistë” me Merita Haklajn.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani